2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Flyttjänst 2024
Beskrivning: Uppdraget omfattar packning och flyttning av bohag/lokalinventarier i Beställarens fastighetsbestånd
Intern identifierare: 24/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000