22400-2025 - Resultat
Sverige – Säkerhetstjänster – Säkerhetstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSäkerhetstjänster
BeskrivningUpphandlingen avser Säkerhetstjänster i form av larmcentral, bevakning och utryckning utförd av väktare med bil samt enklare fastighetsjour.
Föregående meddelande261102-2023
Intern identifierare23/16
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000