2. Förfarande
Förfarande
Titel: Request for information (RFI) Språktester
Beskrivning: RFI - Språktester.
Intern identifierare: Af-2026/0031 0963
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster