2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inredning och utrustning till tandvårdsmottagningar
Beskrivning: Inredning och utrustning till tandvårdsmottagningar.
Intern identifierare: 2026-9980
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Ramavtal av inventarier och utrustning till tandvårdsmottagning.
Intern identifierare: 1891401-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: AO1 Unit och utrustning i maskinrum
Beskrivning: Unit och utrustning i maskinrum
Intern identifierare: 1891402-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: AO2 Dental utrustning
Beskrivning: Dental utrustning
Intern identifierare: 1891403-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: AO3 Sadelstol
Beskrivning: Sadelstol
Intern identifierare: 1891405-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: AO4 Takbelysning
Beskrivning: Takbelysning
Intern identifierare: 1891406-4