2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mottagning och behandling av fraktionen metall från återvinningscentraler och Återbruk
Beskrivning: Leverantören åtar sig att motta och behandla samt materialåtervinna så stor andel som möjligt av mottagen metall.
Intern identifierare: 25SVOA1017
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Mottagning och behandling av fraktionen metall från återvinningscentraler och Återbruk