See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elmaterial
Beskrivning: Trelleborgskommun bjuder in till anbudsgivning
Intern identifierare: KS 2024/168
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31681410 Elmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Docsmall