See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsförvaltning
Beskrivning: Eskilstuna Logistik och Etablering AB (ELE) fastigheter bjuder in till upphandling av en delvis omarbetad Fastighetsförvaltning där vi söker vår samarbetspartner för en period av fyra år framåt.
Intern identifierare: 23/79
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75123000 Fastighetsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Utvärdering - ramavtal
Beskrivning: Fastighetsförvaltning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärdering - ramavtal (1) (1)