Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 70220000 Uthyrning eller leasing av egendom annan än bostäder
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde