Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetssystem, planeringssystem och digitala lås
Referensnummer: SOC 2021-0165
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Verksamhetssystem, planeringssystem och digitala lås.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48000000 Programvara och informationssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Verksamhetssystem, planeringssytem och digitala lås till kommunens verksamheter som Hälso- och Sjukvård, Vård och Omsorg, Individ och Familjeomsorg samt Stöd och Service.