2. Förfarande
Förfarande
Titel: Redskapsbärare 6 ton till Kungsängen
Beskrivning: Fortifikationsverket avser upphandla en fabriksny redskapsbärare med maskinvikt på ca: 6000kg till vår verksamhet i Kungsängen. Utrustad enligt kravspecifikation.
Intern identifierare: 1038/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000