Huvudsaklig CPV-kod 45252210 Byggnation av vattenreningsverk
II.1.4.
Kort beskrivning
.Ingående arbeten för denna entreprenad omfattar i huvudsak anläggnings- och byggnadsarbeten, se kvalificeringsdokument punkt 1.3 Omfattning
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten, 45262300 Betongarbeten, 45262310 Arbete med armerad betong, 45262700 Ombyggnadsarbete, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ingående arbeten för denna entreprenad omfattar i huvudsak anläggnings- och byggnadsarbeten, se kvalificeringsdokument punkt 1.3