2. Förfarande
Förfarande
Titel: Disk- och sköljmedel samt doseringsutrustning för storkök
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leveranser av disk- och sköljmedel, doseringsutrustning samt service för diskmaskiner slutna system. Även doseringsutrustning inklusive installation, service och demontering ingår.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39800000 Rengörings- och polermedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114754:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39830000 Rengöringsmedel, 42970000 Delar till diskmaskiner och maskiner för rengöring, påfyllning, paketering eller inslagning