224447-2020 - ÄndringSverige-Göteborg: Skrivare och kurvskrivare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Multifunktionella Kopiatorer (Copyprinters)
Referensnummer: 279/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
Multifunktionella kopiatorer till Göteborgs Stad och övriga myndigheter aktuella i upphandlingen.