Norrköpings kommun, i samarbete med Norrköping Rådhus AB, Nodra AB och Kommunalförbundet Räddningstjänsten Östra Götaland inbjuder Er att lämna anbud på upphandling, ramavtal Rekryteringstjänster av högre chefstjänster, exklusive arbetspsykologisk testning. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för utförare och andra företag via kommunens upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 8 450 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79600000 Rekryteringstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Se närmare beskrivning i upphandlingsdokumenten.