224486-2020 - ÄndringSverige-Ronneby: Eldistributions- och reglerutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elmaterial
Referensnummer: 20/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31200000 Eldistributions- och reglerutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Ronneby kommuns, Ronneby Miljö &Teknik AB och AB Ronneby Industrifastigheters behov av elinstallationsmaterial.
Anbudets giltighetstid
Anbud ska vara giltigt till och med 2020-08-18.