224487-2020 - ÄndringSverige-Kalmar Växjö: Utrustning för biblioteksautomation
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Självbetjäningsautomater
Referensnummer: 2020/1829-2.1.6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30238000 Utrustning för biblioteksautomation
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av självbetjäningsautomater