2. Förfarande
Förfarande
Titel: Secrets Managementverktyg
Beskrivning: Upphandling av Secrets Managementverktyg
Intern identifierare: FK 2026/008102
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Secrets Managementverktyg