See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Wordpresskonsulter (K)
Beskrivning: Ramavtal: Webbutvecklingspartner med expertis inom Wordpress, backend-, och frontendutveckling med Vue.js och programmeringsspråk som Javasript, PHP, CSS och HTML 5.
Intern identifierare: 2023.513 KS
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72212200 Programvaruutvecklingstjänster för nätverk, Internet och intranät, 72413000 Webbsideutformningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Konsulttjänst