224701-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Kontorsmateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontorsmateriel
Referensnummer: dnr 23.3-8005-18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30192000 Kontorsmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av statligt ramavtal avseende Kontorsmateriel med tillhörande tjänsterna skåpservice, avisering och inbärning.
Ramavtalet upphandlas av en statlig inköpscentral.