2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektstyrningsverktyg
Beskrivning: Projektstyrningsverktyg till Falkenbergs kommun
Intern identifierare: IU25-5
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48330000 Programvara för schemaläggning och produktivitet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000