224712-2023 - ÄndringSverige-Sollefteå: Trädgårdstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Yttre Skötsel Solatum Hus&Hem AB
Referensnummer: UH-2023-68
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77300000 Trädgårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser att tillgodose Solatum Hus&Hem: s behov av yttre skötsel avseende gräsklippning, planteringar, buskar, träd, hårdgjorda ytor mm inom inom områden angivna i FFU.