2. Förfarande
Förfarande
Titel: Automatic digital slide scanner
Beskrivning: Denna upphandling avser en (1) Scanner för mikrobiologi. Mer information finns i underlaget.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93873:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 38600000 Optiska instrument, 38650000 Fotoutrustning