2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för bemanning - Byggnadsarbetare/Träarbetare
Beskrivning: Järfällahus AB genomför en ramavtalsupphandling för avrop avseende byggnadsarbetare/träarbetare inom Beställarens fastighetsbestånd. I uppdraget ingår löpande underhåll, anpassningar och renoveringar i befintliga byggnader mm. Även rivningar och mindre anläggningsarbeten kan förekomma.
Intern identifierare: 23/65
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98513100 Bemanningstjänster för enskilda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Ramavtal för bemanning - Träarbetare