Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Turbundna resor 2023
Referensnummer: UBN 2023-52
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 60170000 Uthyrning av fordon för personbefordran med förare
II.1.4.
Kort beskrivning
Turbundna resor för barn och vuxna i Nacka kommun.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 170 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 60170000 Uthyrning av fordon för personbefordran med förare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen