225053-2021 - ÄndringSverige-Kristianstad: Terminaler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Betalkortsterminaler
Referensnummer: 2020-O002611
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31224500 Terminaler
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser köp av Betalkortsterminaler med service och support samt köp av tillbehör. Beställare är både Region Skåne och Folktandvården Skåne AB.