2. Förfarande
Förfarande
Titel: Laparoskopiskt Gastric Bypass Kit samt laparoskopiskt material för engångsbruk
Beskrivning: Upphandling av Laparoskopiskt Gastric Bypass Kit samt laparoskopiskt material för engångsbruk.
Intern identifierare: HSN 2025/139
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33160000 Operationsteknik, 33162000 Apparatur och instrument för operationssalar, 33164000 Laparoskopiutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000