Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Leveransplats
Ort: Enköping
Del av land (NUTS): Uppsala län (SE121)
Land: Sverige
Kompletterande information: Inom Enköpings kommun