225200-2022 - ÄndringSverige-Örebro: Kaffe, te och liknande produkter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling livsmedel - Kaffe
Referensnummer: 21RS9075
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15860000 Kaffe, te och liknande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende kaffe, två produktområden.