225204-2022 - ÄndringSverige-Vara: Livsmedel, drycker, tobak o d
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livsmedel, grossist - Götene, Skara och Vara
Referensnummer: 2022-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av livsmedel - grossist för kommunerna Götene, Skara och Vara.