2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Lokalvård Tranemo 2024
Beskrivning: Upphandlingen omfattar lokalvård inom Tranemo kommun med tillhörande arbetsuppgifter på de objekt som är uppräknade i upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: UPH/2024:30
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning, 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning, 90919200 Kontorsstädning, 90919300 Städning av skolor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000