See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: EL-mäklare RV
Beskrivning: Uppdraget avser upphandling av el-leverantör.
Intern identifierare: IN-IN24-0371
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71314100 Tjänster på elområdet
Ytterligare klassificering (cpv): 71314000 Energi och tillhörande tjänster, 71314200 Energiförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000