225347-2019 - ResultatSverige-Alvesta: Larmsystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetslarm och tillsynskameror ordinärt boende
Referensnummer: 18/124
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35121700 Larmsystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Trygghetslarm och kameror till ordinärt boende - Hela larmkedjan
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
35125300 Övervakningskameror, 45312000 Installation av larmsystem och antenner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen