2. Förfarande
Förfarande
Titel: Telefoni/växeltjänst - kontaktcenter - Gävle Kommun
Beskrivning: Gävle kommun upphandlar Telefoni/växeltjänst, samt kontaktcenter.
Intern identifierare: 13908
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64214200 Telefonväxeltjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Telefoni/växeltjänst - kontaktcenter - Gävle Kommun