225461-2017 - ÄndringSverige-Örebro: Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köksutensilier, Ks 1517/2016.
Referensnummer: Ks 1517/2016
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av tallrikar, glas, bestick, muggar, fat m.m.
Vi emotser ert anbud med intresse.