225472-2025 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning – RFI Miljö NWPT - Undertrycksbehandling
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI Miljö NWPT - Undertrycksbehandling
BeskrivningFörfrågan om information gällande miljö inför upphandlingen av NWPT - Undertrycksbehandling
Intern identifierare2025-O000143
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33141110 Förbandsartiklar