2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2025 Kontorsmaterial, Region Norrbotten
Beskrivning: Förbrukningsprodukter inom produktområde kontorsmaterial så som papper, pennor, almanackor, anslagstavlor, whiteboard, stämplar, namnbrickor, block, tejp, etiketter mm.
Intern identifierare: 25/140
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 22816000 Block, 22816100 Anteckningsblock, 22816300 Självhäftande block, 22850000 Pärmar och tillbehör till dessa, 22852000 Mappar, 22852100 Arkivpärmar, 30100000 Kontorsmaskiner, kontorsutrustning och kontorsmateriel, utom datorer, skrivare och möbler, 30192000 Kontorsmateriel, 30192121 Kulspetspennor, 30192123 Fiberpennor, 30192124 Filtpennor, 30192125 Markeringspennor, 30192126 Specialpennor, 30192131 Blyertspennor med stift som vrids eller trycks fram, 30192150 Datumstämplar, 30192170 Anslagstavlor, 30192800 Självhäftande etiketter, 30195900 Whiteboardtavlor och magnettavlor, 30197220 Gem, 30199760 Etiketter, 44423450 Namnskyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000