2. Förfarande
Förfarande
Titel: Långtidshyra av två motviktstruckar
Beskrivning: Upphandlingen avser långtidshyra av två motviktstruckar till Brista Eftersorteringsanläggning, i enlighet med upphandlingsdokumenten. Avtalslängd är 5 år med möjlighet till 1+1 års förlängning. Välkomna med ert anbud.
Intern identifierare: UH2026-7
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42415200 Truckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen avser långtidshyra av två truckar med aggregat (våg, balklämsaggregat, förlängt balklämsaggregat och gaffelspridare). Avtalsläng är 5 år med möjlighet till 1+1 års förlängning. Välkomna med ert anbud.
Intern identifierare: Långtidshyra av två motviktstruckar