225569-2019 - ÄndringSverige-JÄRFÄLLA: Skogstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skogstjänster
Referensnummer: Ten 2018/755
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77200000 Skogstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Skogstjänster för avrop. Delområde 1: Skogsvård Delområde 2: Avverkning och terrängtransport Delområde 3: Arborist