2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss/RFI Utbyte av styrsystem AC450 del 2
Beskrivning: Detta avser en Extern remiss/RFI kopplat till kommande upphandling Utbyte av styrsystem AC450 del 2.
Intern identifierare: UH 25-02 Extern remiss/RFI
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
Ytterligare klassificering (cpv): 38570000 Regler- och styrinstrument, 51900000 Installation av styr- och reglersystem