225801-2023 - PlaneringSverige-Vänersborg: Maskiner och apparater för provning och mätning
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI - MALDI-ToF
Referensnummer: RS 2023-02169
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38540000 Maskiner och apparater för provning och mätning
II.1.4.
Kort beskrivning
MALDI-ToF
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38500000 Apparater för kontroll och provning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI Maldi-ToF