225990-2026 - Resultat
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – High-Performance Vacuum FT-IR Spectrometer System
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHigh-Performance Vacuum FT-IR Spectrometer System
BeskrivningUmeå universitet inbjuder Ert företag att lämna anbud i upphandling av ett High-Performance Vacuum FT-IR Spectrometer System till Kemiska institutionen.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123932:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 38400000 Instrument för kontroll av fysikaliska egenskaper