2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vidmakthåll transportabla master
Beskrivning: Kontrakt har tecknats.
Intern identifierare: 23FMVU10000
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50600000 Reparation och underhåll av säkerhets- och försvarsmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Avser vidmakthållande och modifiering av transportabla master.
Intern identifierare: Vidmakthåll transportabla master
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Option för förlängning 2+ 2 år.