226102-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Armbandsur – Hedersbelöning Guldklocka
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHedersbelöning Guldklocka
BeskrivningStaden delar en gång per år ut hedersbelöningar till anställda och tidigare anställda som gått i pension under året. Denna upphandling omfattar armbandsur (Guldklockor) som består av damklockor & herrklockor
Intern identifierareKS 2024/1135
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18522000 Armbandsur
Ytterligare klassificering (cpv): 18500000 Smycken, klockor o. d., 18510000 Smycken och liknande artiklar, 18513200 Guldsmide
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHedersbelöning Guldklocka