226107-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Evenemang
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mötes- och evenemangstjänster.
Referensnummer: 220-929/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79952000 Evenemang
II.1.4.
Kort beskrivning
Stadsledningskontoret och deltagande förvaltningar och bolag upphandlar externa samt interna mötes- och evenemangstjänster.