Konsultstöd till utvärderingsenhetens genomlysning av miljö- och klimatintegrering i praktiken
Referensnummer: 20/001569
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 73200000 FoU-rådgivning
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen vid tiden för kontraktets ingående