See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Informationsskärmar
Beskrivning: Upphandling gällande informationsskärmar till Hallandstrafiken
Intern identifierare: RS251467
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31523200 Permanenta informationsskyltar
Ytterligare klassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar, 34924000 Informationstavlor med uppdaterad information
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Se upphandlingsunderlag.