226323-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Fototjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fotograftjänster 2021, SLL1921
Referensnummer: FSN 2020-0335
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79961000 Fototjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Stockholm har för avsikt att upphandla fotograftjänster inom anbudsområden Porträttbilder, verksamhetsbilder och genrebilder. Anbud kan lämnas på respektive anbudsområde var för sig.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen