226344-2017 - ResultatSverige-Örnsköldsvik: Reparation och underhåll av värmeverk
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Beredskap, mekanisk service och underhåll.
Referensnummer: 2016-17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45259300 Reparation och underhåll av värmeverk
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal gällande beredskap, mekanisk service och underhåll för Övik Energis produksitonsanläggningar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Beredskap, mekanisk service och underhåll för Övik Energis produktionsanläggningar.