2. Förfarande
Förfarande
Titel: Blodgassystem för sjukhuslaboratorier
Beskrivning: Blodgassystem för sjukhuslaboratorier
Intern identifierare: RS 2025-04929
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38430000 Detektions- och analysutrustning, 38434520 Apparater för analys av blod
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000