Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
Avsnitt I: Upphandlande myndighet
Namn och adresserOfficiellt namn: LOCUM Aktiebolag
Nationellt registreringsnummer: 556438-7909
Postadress: Box 17201
Ort: Stockholm
Nuts-kod: SE Sverige
2. Anbudsområde 2 – Kalkylering för VVS